Członkowie SKB  

   

Galerie zdjęć  

   
Konferencja SKB
Konferencja SKB
   
Ważna Informacja !!!

Z uwagi na zagrożenie wynikające z dynamicznego rozprzestrzeniania się koronawirusa na terenie Polski do odwołania biuro SKB będzie pracować zdalnie.

Biuro na ul. Nowogrodzkiej 31 lok. 327 będzie zamknięte.

Kierownik biura – Pani Beata Wilczyńska będzie do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu komórkowego 501-539-832 w godz.: 9:00-13:00. W dniach 29.06-12.07.2020 r. Pani Beata Wilczyska przebywa na urlopie.

Zapraszamy również do korespondencji drogą e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W pilnych sprawach poza godzinami wymienionymi powyżej oraz w trakcie urlopu Pani Beaty Wilczyskiej prosimy o kontakt z Tomaszem Pytkowskim – tel. 501-031-286 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
   

Sprawozdanie z konferencji SKB - 2018

W dniach 15 i 16 marca 2018 r. w Warszawie Zarząd Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych zorganizował coroczną Konferencję
"Nowe podejście do zamawiania robót budowlanych ”

Uczestniczyli w niej członkowie Stowarzyszenia – kosztorysanci i przedstawiciele firm - członków wspierających: Athenasoft, Datacomp, Koprinet, Orgbud Serwis, Promocja i WACETOB oraz wiele osób spośród innych uczestników procesu inwestycji. Patronaty medialne objęły: Buduj z Głową, Builder, Budownictwo i Prawo oraz Przegląd Budowlany.
Spośród zaproszonych gości przybyli: Bogdan Artymowicz – Dyrektor Biura Prawnego UZP, Justyna Pożarowska – Radca generalny UZP, Wojciech Rachubka – Departament Handlu i Usług w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii.
Minister Jerzy Kwieciński nie mogąc uczestniczyć w konferencji wystosował list z życzeniami, który odczytał Błażej Korczak Z-ca Dyrektora Departamentu Architektury, Budownictwa i Geodezji Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Izbę Projektowania Budowlanego reprezentował Kazimierz Staśkiewicz....
pdfSprawozadnie z konferencji
pdfList Ministra Inwestycji i Rozwoju
   
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
wacetob-m
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
sekocenbus SKB m
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
orgbud skb m
   
© Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych