Członkowie SKB  

   

Galerie zdjęć  

   
Konferencja SKB
Konferencja SKB
   
Ważna Informacja !!!

Z uwagi na zagrożenie wynikające z dynamicznego rozprzestrzeniania się koronawirusa na terenie Polski do odwołania biuro SKB będzie pracować zdalnie.

Biuro na ul. Nowogrodzkiej 31 lok. 327 będzie zamknięte.

Kierownik biura – Pani Beata Wilczyńska będzie do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu komórkowego 501-539-832 w godz.: 9:00-13:00. W dniach 29.06-12.07.2020 r. Pani Beata Wilczyska przebywa na urlopie.

Zapraszamy również do korespondencji drogą e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W pilnych sprawach poza godzinami wymienionymi powyżej oraz w trakcie urlopu Pani Beaty Wilczyskiej prosimy o kontakt z Tomaszem Pytkowskim – tel. 501-031-286 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
   

Konferencja SKB w 2015 roku (komunikat nr 2 i 3)

20 LECIE STOWARZYSZENIA KOSZTORYSANTÓW BUDOWLANYCH
19 marca 2015 r. Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych będzie świętowało 20-lecie. Obchody będą poprzedzone Walnym Zgromadzeniem, po którym odbędzie się uroczystość rocznicowa. Na wstępie będzie wygłoszony referat przybliżający historię trafnej decyzji Członków założycieli Stowarzyszenia przez Prezesa Honorowego – Olgierda Sielewicza.
Dzisiaj Stowarzyszenie to organizacja zrzeszająca liczną grupę specjalistów integrującą się w lokalnie działających strukturach. Zasłużonym Członkom Stowarzyszenia będą wręczone, nadawane po raz pierwszy w historii SKB - odznaki II stopnia - SREBNA ODZNAKA HONOROWA, I stopnia - ZŁOTA ODZNAKA HONOROWA oraz TYTUŁ HONOROWEGO CZŁONKA.
Mamy nadzieję, że będzie to miłe spotkanie wielu członków i sympatyków naszej organizacji.
Konferencja SKB w 2015 roku
Tradycyjnie zarząd SKB zaprasza serdecznie na Konferencję SKB w 2015 r.
"Nowe funkcje i cele kosztorysów w obszarze zamówień publicznych"
Termin: 19-20 marca 2015 r. w Warszawie
Tematyka tegorocznej konferencji jest poświęcona głównie zagadnieniom, które dotyczą kosztorysowania w związku z nowelizacją ustawy Prawo zamówień publicznych obowiązującą od 19 października 2014 r.
Wiele z zapisów ustawy będzie musiało znaleźć praktyczne rozwiązania np. badanie wysokości stawki kosztorysowej robocizny. Chcemy także przybliżyć wybrane zmiany narzucone nową Dyrektywą Parlamentu Europejskiego 2014/24/.

pdfKomunikat nr 3>>
pdfKomunikat nr 2>>
pdfZgłoszenie>>
   
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
wacetob-m
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
sekocenbus SKB m
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
orgbud skb m
   
© Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych