Galerie zdjęć  

   
Walne Zgromadzenie SKB 2014 r.
Walne Zgromadzenie SKB 2014 r.
   
Uwaga !!!
Z uwagi na zagrożenie wynikające z dynamicznego rozprzestrzeniania się koronawirusa na terenie Polski w dniach 06-10.04.2020 roku biuro SKB będzie pracować zdalnie. Szczególy na stronie głównej poniżej.


Drodzy Państwo,

Szanowna Koleżanko,
Szanowny Kolego,

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników oraz zaproszonych gości, ze względu na zagrożenie wynikające z dynamicznego rozprzestrzeniania się koronawirusa na terenie Polski, Zarząd SKB w dniu 11 marca 2020 roku podjął jednogłośnie uchwałę o przeniesieniu Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego Delegatów i Członków, obchodów jubileuszu 25-lecia oraz XII konferencji Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych na nowy termin 17-18 września 2020 roku.

Była to trudna decyzja, jednak tylko takie działanie uważamy w chwili obecnej za rozsądne i odpowiedzialne.

Mamy nadzieję spotkać się z Państwem podczas nowego terminu - bez dalszych, niezależnych od nas przeszkód. O kolejnych ustaleniach będziemy informować w komunikatach oraz drogą e-mail.

Zarząd Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych

banerSKB
standardyII
   
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
wacetob-m
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
sekocenbus SKB m
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
orgbud skb m
   

Zebranie oddziału w Gliwicach 20 maja 2019r.

Wszystkich członków SKB Gliwice informujemy, że najbliższe spotkanie oddziału odbędzie się w dniu 20 maja 2019 r. -(poniedziałek) o godz. 17.00 - w Katowicach przy ul. Obr. Westerplatte 89.

Z uwagi na sprawy organizacyjne prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Joachim Rojek

Gliwicki oddział SKB
   
© Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych